Διεθνές Συνέδριο Τεχνολογικής Προοπτικής Διερεύνησης

Διεθνές Συνέδριο Τεχνολογικής Προοπτικής Διερεύνησης - 21 Σεπτεμβρίου 2015

Ο αναπτυξιακός οργανισμός RTD Talos Ltd διοργανώνει Διεθνές Συνέδριο με θέμα: "Τεχνολογική Προοπτική Διερεύνηση"

Το διεθνές Συνέδριο θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα, 21 Σεπτεμβρίου 2015, μεταξύ 09:30 και 16:00, στην αίθουσα "Μακεδονία" του ξενοδοχείου Κλεοπάτρα, στη Λευκωσία.

Για δηλώσεις συμμετοχής στο Συνέδριο, μπορείτε να επικοινωνήσετε στο email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ή/και στο τηλέφωνο 22454333.

Περισσότερες πληροφορίες καθώς και το πρόγραμμα της εκδήλωσης, μπορείτε να βρείτε στο επισυναπτόμενο αρχείο.