6η Ημερίδα Γραφείων Διασύνδεσης - 20 Μαΐου 2015

6η Ημερίδα Γραφείων Διασύνδεσης - 20 Μαΐου 2015

Τα Γραφεία Διασύνδεσης με τον Επιχειρηματικό κόσμο σας προσκαλούν να συμμετάσχετε στην Ημερίδα με θέμα:

"Επιτυχείς συνεργασίες Πανεπιστημίων κι Επιχειρήσεων και Αξιολόγηση Πρακτικής Άσκησης"

Στόχος της ημερίδας είναι, να αναδείξει περιπτώσεις επιτυχών συνεργασιών μεταξύ ακαδημαϊκών και επιχειρήσεων καθώς και τα αμοιβαία οφέλη για τα συνεργαζόμενα μέρη. Επίσης, θα παρουσιαστούν μοντέλα αξιολόγησης της πρακτικής άσκησης των φοιτητών στις επιχειρήσεις. Θα διεξαχθούν συζητήσεις μεταξύ των συμμετεχόντων για όλα τα επιμέρους θέματα.

Η Ημερίδα θα πραγματοποιηθεί στις 20 Μαΐου 2015, μεταξύ 09:30 και 13:00, στην αίθουσα 010 του Κτηρίου 7, στο Κέντρο Κοινωνικών Δραστηριοτήτων του Πανεπιστημίου Κύπρου, Πανεπιστημιούπολη, Λευκωσία.

Για δηλώσεις συμμετοχής στην Ημερίδα και στο γεύμα που θα ακολουθήσει, μπορείτε να επικοινωνήσετε στο email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ή/και στο τηλέφωνο 22894301.

Μπορείτε να βρείτε την πρόσκληση και το πρόγραμμα της Ημερίδας στο επισυναπτόμενο αρχείο.