2η Ημερίδα Τεχνολογικής Προοπτικής Διερεύνησης

Ημερίδα Τεχνολογικής Προοπτικής Διερεύνησης - 9 Σεπτεμβρίου 2015

Ο αναπτυξιακός οργανισμός RTD Talos Ltd, διοργανώνει τη δεύτερη Ημερίδα με θέμα "Τεχνολογική Προοπτική Διερεύνηση"

Η Ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 9 Σεπτεμβρίου 2015, μεταξύ 14:00 και 18:00, στο Αμφιθέατρο Πρυτανείας, στο Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου, στη Λεμεσό.

Για δηλώσεις συμμετοχής στην Ημερίδα, μπορείτε να επικοινωνήσετε στο email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ή/και στο τηλέφωνο 22454333.

Περισσότερες πληροφορίες καθώς και το πρόγραμμα της εκδήλωσης, μπορείτε να βρείτε στο επισυναπτόμενο αρχείο.