Το ΓΔ του ΤΕ.ΠΑ.Κ. στο sigmalive

Το sigmalive, με την υποστήριξη του Ε.Β.Ε. Λεμεσού, δημοσίευσε ένα άρθρο/παρουσίαση του Γραφείου Διασύνδεσης με τον Επιχειρηματικό κόσμο του ΤΕ.ΠΑ.Κ.

Μπορείτε να διαβάσετε το άρθρο εδώ.

Προβολή ταινίας μικρού μήκους στο ΡΙΚ1 - Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου

Με αφορμή την προβολή της ταινίας μικρού μήκους με θέμα την επιτυχή συνεργασία του Γραφείου Διασύνδεσης του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου με τη φαρμακευτική εταιρία REMEDICA, ο εκπρόσωπος του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου στο Έργο "Ανάπτυξη και λειτουργία Γραφείων Διασύνδεσης με τον Επιχειρηματικό κόσμο στα Πανεπιστήμια που λειτουργούν στην Κυπριακή Δημοκρατία", κος Χαράλαμπος Χρυσοστόμου και ο κ. Ανδρέας Χατζηπαναγής εκ μέρους της REMEDICA, φιλοξενήθηκαν τη Δευτέρα, 16 Μαρτίου 2015,  στην εκπομπή "Πρώτη Ενημέρωση" του τηλεοπτικού σταθμού ΡΙΚ1.

Κατά τη διάρκεια της εκπομπής, έγινε προβολή της ταινίας και οι κύριοι Χρυσοστόμου και Χατζηπαναγή, απάντησαν στις ερωτήσεις των παρουσιαστών της εκπομπής. Μπορείτε να δείτε το απόσπασμα της εκπομπής εδώ καθώς και στο κανάλι μας στο YouTube. Επίσης, μπορείτε να δείτε την ταινία μικρούς μήκους εδώ.

Προβολή ταινίας μικρού μήκους στο ΡΙΚ1 - Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου

Με αφορμή την προβολή της ταινίας μικρού μήκους με θέμα την επιτυχή συνεργασία του Γραφείου Διασύνδεσης του Ανοικτού Πανεπιστημίου Κύπρου με το Κέντρο Λόγου και Τέχνης "Αείπολις", η εκπρόσωπος του Ανοικτού Πανεπιστημίου Κύπρου στο Έργο "Ανάπτυξη και λειτουργία Γραφείων Διασύνδεσης με τον Επιχειρηματικό κόσμο στα Πανεπιστήμια που λειτουργούν στην Κυπριακή Δημοκρατία", κα Έλενα Γρηγορίου και η μεταπτυχιακή φοιτήτρια, κα Έλια Αζά, φιλοξενήθηκαν, την Παρασκευή, 6 Φεβρουαρίου 2015,  στην εκπομπή "Πρώτη Ενημέρωση" του τηλεοπτικού σταθμού ΡΙΚ1.

Κατά τη διάρκεια της εκπομπής, έγινε προβολή της ταινίας και οι κυρίες Γρηγορίου και Αζά, απάντησαν στις ερωτήσεις των παρουσιαστών της εκπομπής. Μπορείτε να δείτε το απόσπασμα της εκπομπής εδώ καθώς και στο κανάλι μας στο YouTube. Επίσης, μπορείτε να δείτε την ταινία μικρούς μήκους εδώ.

Προβολή ταινίας μικρού μήκους στο ΡΙΚ1 - Πανεπιστήμιο Κύπρου

Με αφορμή την προβολή της ταινίας μικρού μήκους με θέμα την επιτυχή συνεργασία του Γραφείου Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Κύπρου με το αρχιτεκτονικό γραφείο "dias" (Demetris Ioannou Architectural Studio), ο λειτουργός του Πανεπιστημίου Κύπρου στο Έργο "Ανάπτυξη και λειτουργία Γραφείων Διασύνδεσης με τον Επιχειρηματικό κόσμο στα Πανεπιστήμια που λειτουργούν στην Κυπριακή Δημοκρατία", κ. Γιώργος Μάγος, την Παρασκευή, 23 Ιανουαρίου 2015, φιλοξενήθηκε στην εκπομπή "Πρώτη Ενημέρωση" του τηλεοπτικού σταθμού ΡΙΚ 1.

Κατά τη διάρκεια της εκπομπής, έγινε προβολή της ταινίας και ο κ. Μάγος, απάντησε στις ερωτήσεις των παρουσιαστών της εκπομπής. Μπορείτε να δείτε το απόσπασμα της εκπομπής εδώ καθώς και στο κανάλι μας στο YouTube. Επίσης, μπορείτε να δείτε την ταινία μικρούς μήκους εδώ.