Προβολή ταινίας μικρού μήκους στο ΡΙΚ1 - Πανεπιστήμιο Λευκωσίας

Με αφορμή την προβολή της ταινίας μικρού μήκους με θέμα την επιτυχή συνεργασία του Γραφείου Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Λευκωσίας με το δημοσιογραφικό όμιλο Nikodea, ο συντονιστής του Έργου "Ανάπτυξη και λειτουργία Γραφείων Διασύνδεσης με τον Επιχειρηματικό κόσμο στα Πανεπιστήμια που λειτουργούν στην Κυπριακή Δημοκρατία", κος Γρηγόρης Μακρίδης και ο κ. Αλέξανδρος Αντωναράς, Υπεύθυνος του Γραφείου Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Λευκωσίας, την Τετάρτη, 10 Δεκεμβρίου 2014, φιλοξενήθηκαν στην εκπομπή "Πρώτη Ενημέρωση" του τηλεοπτικού σταθμού ΡΙΚ 1.

Κατά τη διάρκεια της εκπομπής, έγινε προβολή της ταινίας και οι κ.κ. Μακρίδης και Αντωναράς, απάντησαν στις ερωτήσεις των παρουσιαστών της εκπομπής. Μπορείτε να δείτε το απόσπασμα της εκπομπής εδώ καθώς και στο κανάλι μας στο YouTube. Επίσης, μπορείτε να δείτε την ταινία μικρούς μήκους εδώ.