Προβολή ταινίας μικρού μήκους στο ΡΙΚ1 - Πανεπιστήμιο Frederick

Με αφορμή την προβολή της ταινίας μικρού μήκους με θέμα την επιτυχή συνεργασία του Γραφείου Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Frederick με την εταιρία "Θεμελιοτεχνική", εκπρόσωπος του Πανεπιστημίου Frederick στο Έργο "Ανάπτυξη και λειτουργία Γραφείων Διασύνδεσης με τον Επιχειρηματικό κόσμο στα Πανεπιστήμια που λειτουργούν στην Κυπριακή Δημοκρατία", Δρ. Αντώνης Λόντος και ο κ. Σάββας Μαυροβελής, απόφοιτος του Πανεπιστημίου Frederick, την Παρασκευή, 19 Δεκεμβρίου 2014, φιλοξενήθηκαν στην εκπομπή "Πρώτη Ενημέρωση" του τηλεοπτικού σταθμού ΡΙΚ 1.

Κατά τη διάρκεια της εκπομπής, έγινε προβολή της ταινίας και οι κ.κ. Λόντος και Μαυροβελής, απάντησαν στις ερωτήσεις των παρουσιαστών της εκπομπής. Μπορείτε να δείτε το απόσπασμα της εκπομπής εδώ καθώς και στο κανάλι μας στο YouTube. Επίσης, μπορείτε να δείτε την ταινία μικρούς μήκους εδώ.