Προβολή ταινίας μικρού μήκους στο ΡΙΚ1 - Πανεπιστήμιο Κύπρου

Με αφορμή την προβολή της ταινίας μικρού μήκους με θέμα την επιτυχή συνεργασία του Γραφείου Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Κύπρου με το αρχιτεκτονικό γραφείο "dias" (Demetris Ioannou Architectural Studio), ο λειτουργός του Πανεπιστημίου Κύπρου στο Έργο "Ανάπτυξη και λειτουργία Γραφείων Διασύνδεσης με τον Επιχειρηματικό κόσμο στα Πανεπιστήμια που λειτουργούν στην Κυπριακή Δημοκρατία", κ. Γιώργος Μάγος, την Παρασκευή, 23 Ιανουαρίου 2015, φιλοξενήθηκε στην εκπομπή "Πρώτη Ενημέρωση" του τηλεοπτικού σταθμού ΡΙΚ 1.

Κατά τη διάρκεια της εκπομπής, έγινε προβολή της ταινίας και ο κ. Μάγος, απάντησε στις ερωτήσεις των παρουσιαστών της εκπομπής. Μπορείτε να δείτε το απόσπασμα της εκπομπής εδώ καθώς και στο κανάλι μας στο YouTube. Επίσης, μπορείτε να δείτε την ταινία μικρούς μήκους εδώ.