Προβολή ταινίας μικρού μήκους στο ΡΙΚ1 - Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου

Με αφορμή την προβολή της ταινίας μικρού μήκους με θέμα την επιτυχή συνεργασία του Γραφείου Διασύνδεσης του Ανοικτού Πανεπιστημίου Κύπρου με το Κέντρο Λόγου και Τέχνης "Αείπολις", η εκπρόσωπος του Ανοικτού Πανεπιστημίου Κύπρου στο Έργο "Ανάπτυξη και λειτουργία Γραφείων Διασύνδεσης με τον Επιχειρηματικό κόσμο στα Πανεπιστήμια που λειτουργούν στην Κυπριακή Δημοκρατία", κα Έλενα Γρηγορίου και η μεταπτυχιακή φοιτήτρια, κα Έλια Αζά, φιλοξενήθηκαν, την Παρασκευή, 6 Φεβρουαρίου 2015,  στην εκπομπή "Πρώτη Ενημέρωση" του τηλεοπτικού σταθμού ΡΙΚ1.

Κατά τη διάρκεια της εκπομπής, έγινε προβολή της ταινίας και οι κυρίες Γρηγορίου και Αζά, απάντησαν στις ερωτήσεις των παρουσιαστών της εκπομπής. Μπορείτε να δείτε το απόσπασμα της εκπομπής εδώ καθώς και στο κανάλι μας στο YouTube. Επίσης, μπορείτε να δείτε την ταινία μικρούς μήκους εδώ.