Προβολή ταινίας μικρού μήκους στο ΡΙΚ1 - Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου

Με αφορμή την προβολή της ταινίας μικρού μήκους με θέμα την επιτυχή συνεργασία του Γραφείου Διασύνδεσης του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου με τη φαρμακευτική εταιρία REMEDICA, ο εκπρόσωπος του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου στο Έργο "Ανάπτυξη και λειτουργία Γραφείων Διασύνδεσης με τον Επιχειρηματικό κόσμο στα Πανεπιστήμια που λειτουργούν στην Κυπριακή Δημοκρατία", κος Χαράλαμπος Χρυσοστόμου και ο κ. Ανδρέας Χατζηπαναγής εκ μέρους της REMEDICA, φιλοξενήθηκαν τη Δευτέρα, 16 Μαρτίου 2015,  στην εκπομπή "Πρώτη Ενημέρωση" του τηλεοπτικού σταθμού ΡΙΚ1.

Κατά τη διάρκεια της εκπομπής, έγινε προβολή της ταινίας και οι κύριοι Χρυσοστόμου και Χατζηπαναγή, απάντησαν στις ερωτήσεις των παρουσιαστών της εκπομπής. Μπορείτε να δείτε το απόσπασμα της εκπομπής εδώ καθώς και στο κανάλι μας στο YouTube. Επίσης, μπορείτε να δείτε την ταινία μικρούς μήκους εδώ.